niedziela, 14 sierpnia 2016

Teomachia

Minął ponad miesiąc od powrotu z Teomachii, dwa tygodnie od powrotu z Battle Questa i czekam jeszcze trzy dni na wyjazd na Zombie Larpa. 

Dzisiaj będzie jednak tylko o Teomachii. Larp jaki jest każdy zainteresowany wie. Nie planowałam w tym roku wybierać sie na Teo i decyzja o wzięciu udziału była dość spontaniczna. Wybrałam postać, wysłałam ankietę i wpłaciłam pieniądze. Pozostało jedynie uszyć strój. 

Krótki opis mojej postaci: 
 
Lady Layla - Jedyne dziecko lady Tullamore. Dowodzi centurią swej matki. Jej empatia i dobroduszność sprawia, że każdy z idących za nią żołnierzy traktuje ją jak własną siostrę, za którą jest gotów przelać krew, w tym również swoją. 

 Postanowiłam, że strój będzie bardzo skromny. Wynikało to między innymi z tego, że stacjonowaliśmy w lesie i ciężko byłoby mi biegać po terenie w wytwornej sukni. 
Strój składał się z szarawarów, krótkiej tuniki ze stójką i długimi mankietami oraz tuniki wierzchniej z poszerzanymi rękawami.
Na zdjęciach pojawiają się kolejno - Szajba, Tadek, Nana i Kremaster. Skoro już się wszyscy znamy to zachęcam do zobaczenia wszystkich zdjęć zrobionych przez Savra Photography. 

Tymczasem wracam do pracy nad strojem na Zombie Larpa i ściskam Was wszystkich mocno :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz